AkademiaLicencjonowania.pl: Słowo o licencjonowaniu maszyn wirtualnych. Otwarcie sprzedaży regularnej. Kupon rabatowy. Kupuj bez ryzyka


Słowo o licencjonowaniu maszyn wirtualnych

Wirtualizacja jest wszechobecna. Masz pewnie wiele stworzonych obrazów dla swoich maszyn wirtualnych. Nie wszystkie z nich są włączone. Tutaj rodzi się pytanie. Czy licząc ile potrzebujesz licencji musisz liczyć wszystkie obrazy wirtualnych maszyn? Otóż na szczęście nie. Wystarczy liczyć włączone maszyny wirtualne. Oznacza to, że możesz mieć nieskończenie wiele obrazów wirtualnych maszyn dla oprogramowania na które kupiłeś licencje, tak długo jak nie są one włączone. Włączają wirtualną maszynę, musisz zacząć liczyć i upewnić się, że masz właściwą ilość licencji.

Otwarcie sprzedaży regularnej

Chcesz wiedzieć więcej o licencjonowaniu maszyn wirtualnych? Nie jesteś pewien jak licencjonować maszyny wirtualne z SQL Server, Windows Server, a także stacje robocze z systemem Windows? O tym wszystkim mówię na kursie na AkademiaLicencjonowania.pl. No i mam dobrą wiadomość – od 15 marca 2021 startuje regularna sprzedaż kursu. Dostęp do kursu uzyskasz natychmiast po zakupieniu kursu.

Kod rabatowy

Przedsprzedaż zakończona. Zapisz się do newlettera aby otrzymać kupon rabatowy na zakup kursu.

Kupuj kurs bez ryzyka

Wiemy, że robimy to dobrze, dlatego możesz kupić kurs bez ryzyka. Masz możliwość odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni od daty zakupienia kursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Licencjonowanie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s