Ostatni dzień przedsprzedaży kursu


Photo by osama naser on Pexels.com

Oj działo się sporo przez ostatnie dwa tygodnie. Przedsprzedaż kursu z licencjonowania produktów Microsoft na AkademiaLicencjonowania.pl wystartowała … i już kończy. Dokładnie w piątek 5 marca 2021 o 24:00 przedsprzedaż zostanie zamknięta. Może znasz kogoś komu warto o tym przypomnieć? Licencjonowanie i legalności oprogramowania, to coś co powinno interesować zarówno administratorów IT, szefów działów i zespołów IT jak i osoby odpowiedzialne za zakupy i finanse, prawników czy audytorów i również prezesa firmy.

Wszyscy którzy skorzystali z przedsprzedaży uzyskają dostęp do „świeżej, ciepłej i jeszcze pachnącej” zawartości już 12 marca 2021. Z wypiekami na twarzy czekam na pierwszy feedback – a na zdjęciu uchylam rąbka tajemnicy.

Co z tymi którzy nie zdążyli z zakupem w przedsprzedaży? Będą musieli trochę poczekać. Chcesz wiedzieć kiedy sprzedaż zostanie ponownie otwarta – zapisz się do Newslettera na akademialicencjonowania.pl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Licencjonowanie, Software Assets Management. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s