Prezentacja dotycząca Project Server 2010 na konferencji w Polsko Japońskiej Wyższej Szkole technik komputerowych


pjwstkW dniu 8 maja będę miał przyjemności poprowadzić prezentację “Wdrażanie narzędzi informatycznych do zarządzania projektami i portfelem projektów na podstawie wdrożeń Microsoft Project Server. Z doświadczeń praktyka” na konferencji Kansei 2012 prowadzonej na w Polsko Japońskiej Wyższej Szkole technik komputerowych.

Więcej informacji na temat tej konferencji (pochodzących ze strony http://www.pjwstk.edu.pl/?strona=2230) zamieszczam poniżej.

PJWSTK zaprasza 8-9.05.2012r. na konferencję poświęconą szeroko rozumianym zagadnieniom praktyki projektowania interakcji człowiek-komputer (HCI) oraz innowacyjnym metodom współpracy z użytkownikiem/klientem w projektach informatycznych.
Konferencja jest adresowana jest przede wszystkim do studentów PJWSTK, a prezenterami będą głównie zaproszeni specjaliści ze znanych polskich i zagranicznych firm branży IT.
Zaproszone prezentacje firmowe z jednej strony mają na celu przybliżenie studentom nowoczesnych rozwiązań w zakresie projektowania interakcji i realizacji projektów, z drugiej zaś umożliwią przedstawienie możliwości kariery w zespołach zajmujących się projektowaniem innowacyjnych form interakcji, badaniami użyteczności oraz tworzeniem prototypów interfejsu użytkownika.

Zaprszamy 8 i 9 maja 2012, w godz. 12:00-18:00, Duża Aula PJWSTK w Warszawie. Konferencja będzie transmitowana na żywo do Wydziału Zamiejscowego PJWSTK w Gdańsku.

Konferencja jest organizowana w ramach projektu „Studia w PJWSTK – krok ku gospodarce opartej o wiedzę” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Project i Project Server (EPM). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s