Wstążki w Microsoft Project 2010, czyli jak odnaleźć, stare, dobrze znane narzędzia


Wstążki są już stałym elementem rozwiązań firmy Microsoft i skutecznie wyparły klasyczne menu. Aplikacja Microsoft Project w wersji 2007 posiadała jeszcze zwykłe menu, chociaż prawie cały pakiet Office został już wyposażony we wstążki. Dla Microsoft Project 2010 nadeszło nowe, lepsze i wraz z nową wersję aplikacji dostaliśmy nowy interfejs. Jeżeli ciągle (MS Project 2010 debiutował na rynku około rok temu) nie możesz w nowym interfejsie odnaleźć starych narzędzi, to skorzystaj z Microsoft Project Ribbon Guide – interaktywne prezentacji, która po wskazaniu danego polecenia w starym interfejsie, pokaże Tobie gdzie to polecenie znajduje się w nowym interfejsie. Ribbon Guide dostępny jest na następującej stronie: http://www.microsoft.com/project/en/us/ribbon_guide.aspx.

ribbon guide

Możesz również pobrać dokument Project 2010: skoroszyt lokalizacji poleceń menu na wstążce, ze stron http://office.microsoft.com/pl-pl/templates/project-2010-skoroszyt-lokalizacji-polecen-menu-na-wstazce-TC101845687.aspx?CTT=5&origin=ZA101861675

Jest to dokument w postaci skoroszytu MS Excel, który w poszczególnych arkuszach zawiera opis w nowym interfejsie odnaleźć stare polecenia.

Wstazki

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Project i Project Server (EPM). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s